Danışmanlık

Method IT hizmet vermiş olduğu bilişim sektörünü her zaman bir adım ileriye taşıma çabası içerisinde olup bu amacı güçlü ekibi ile yerine getirmektedir.
Teknik personelimizin işe alım yolculuğu işinin uzmanları tarafından hazırlanmış ileri seviye mülakat ve sınav süreci ile başlayıp 3 ay süren bootcamp ile devam etmektedir. Bootcamp süresi içerisinde hem adaylarımıza yoğun eğitimler verilmekte hemde uygulamalı çalışmalar yaptırmaktayız. Bootcamp sürecini başarı ile tamamlayan adaylarımız en az iki yıl boyunca teknik ekibimizin tecrübelerini paylaşmasının ardından dış kaynak olarak kurumunuzda göreve başlayabilmektedirler.
Dış Kaynak Hizmetlerimiz
Uygulama Geliştirme:
PL/SQL, Java, .Net, C# dilleri ile yazılım geliştiren uzman kadromuz, projelerinize en hızlı şekilde minimum maliyetli çözümler üretmektedir.
Oracle Business Intelligence:
Kurumunuzun ihtiyacı olan sorgu ve analiz, dashboard, kurumsal raporlama, mobil analitik, çokboyutlu OLAP puan kartları da dahil olmak üzere iş zekası ile ilgili bütün konularda hizmet vermekteyiz.
Data Warehouse:
Firmanızın ihtiyacı olan veri ambarının modellenmesi, ETL aktivitelerinin kurgulanması, implementasyonlarının yapılması, Warehouse Builder kullanımı ve sağlıklı bir veri ambarı yönetiminin nasıl yapılacağı konularında profesyonel hizmetler sunmaktayız.
Weblogic:
Oracle Weblogic server kurulumu ve konfigürasyon, domain oluşturma,durdurma, domain kaynaklarını izleme ve cluster hizmetlerini sunmaktayız.
Oracle Veri tabanı:
Oracle Exadata, RAC, Grid, Data Guard, Database Security gibi veri tabanı sistemlerinizin ihtiyacı olan bütün konularda uzman kadromuz, iş sürekliliğinizi sağlar, performans ve maliyet etkin çözümler sunar.
Linux:
Virüslere karşı oldukça korumalı ve açık kaynak kodlu olan Linux işletim sistemini en verimli şekilde kullanmanıza olanak sağlamaktayız.